Головна / Новини / Скільки часу необхідно для весільного кортежу?

Скільки часу необхідно для весільного кортежу?

- 15-03-2017

Весілля вже не за горами? Ви повністю поглинуті метушнею і підготовкою: шукаєте ресторан, фотографа, оператора, тамаду, підбираєте весільний наряд, проводите багато часу в салонах краси і інше, інше, інше? Ну і, звичайно ж, ви зовсім забули про весільне авто. Забронювали заздалегідь вподобану модель... на скільки годин? Впевнені, що цього вистачить? Насправді – це дуже важливе питання, про яке не можна забувати, якщо ви хочете, щоб ваше весілля пройшло без сучка і задирки. Якщо не хочете, щоб раптово з'ясувалося, що до пунктів ваших і так непомірних витрат додалася ще кругленька сума – краще відразу з'ясувати на скільки часу вам знадобиться весільне авто і взяти його трохи з запасом.

Розрахунок часу оренди весільного авто

Багато молодята хочуть заощадити на послуги флориста, які пропонує салон прокатних автомобілів і беруться прикрашати авто самостійно. Але справа в тому, що вони можуть прикрасити його тільки і виключно тоді, коли час вже йде. Тобто 20 хвилин (це якщо ви вмієте прикрашати авто різними стрічками і все пройде як треба) можна одразу забирати. Додайте сюди близько двадцяти хвилин на розсадження гостей по автомобілям у вашому весільному кортежі. І близько 20 хвилин наречений може просто чекати наречену, так як їй ще не встигли зробити зачіску/макіяж або у неї фотосесія. Вже отримуємо годину часу, за який доведеться заплатити не катаючись при цьому на красивій машинці по вашому місту.

Далі – РАЦС (або ж Палац Одруження, в залежності від того, який варіант ви вибрали). Адже це теж займає час. І пам'ятайте, що не потрібно планувати «так, ми швидко туди, потім швидко туди»... це ваше весілля! Ви повинні бути королями! Нікуди не потрібно поспішати. Тому навіть і не думайте, що впораєтеся з церемонією за тридцять-сорок хвилин. Знадобиться як мінімум години півтори - сама церемонія, потім привітання гостей. Тобто в сумі – вже два з половиною години простою автомобіля, за які треба заплатити.

Розраховуйте на 2 години для церемонії вінчання і ще одну годину на дорогу

Крім того – обов'язково враховуйте те, що весільний кортеж не буде носиться по місту, збиваючи ліхтарні стовпи на скаженій швидкості. Краще не вплутуватися в проблеми з поліцією на своє свято. А якщо додати до всього іншого ще і габарити автомобіля – навряд чи він поїде швидше, ніж п'ятдесят-шістдесят кілометрів на годину. Це якщо пробок немає. До речі, щоб уникнути такої неприємності, як "пробки" на дорогах, краще всього планувати своє весілля на вихідні (субота найкраще підійде) і прорахувати дорогу таким чином, щоб уникати потенційних «пробкових» місць. Додаємо ще пару годин на катання по місту – виходить вже як мінімум п'ять з половиною годин. Особливої насолоди доставить неспішна їзда на вишуканому та величезному Mercedes w140, який ще до сих пір не втратив свого шарму та ім'я.

І самий важливий момент – фотосесія, адже ви навіщо-то наймали цього бородатого юнака з його гігантськими об'єктивами за великі гроші. Він буде вас фотографувати. Можна, звичайно, влаштувати фотосесію і напередодні, але хочеться вам позувати у весільній сукні і витрачати день підготовки, коли поряд з цим – безліч справ і турбот, які обов'язково потрібно вирішити до дня торжества? Якщо ні – тоді додавайте три години на фотографування в романтичних місцях. Саме стільки часу є зазвичай у молодят після виїзду із РАГЦу і до початку урочистого весільного банкету.

Також важливу роль відіграє відстань від місця прогулянки до ресторану. При виборі місць прогулянки слід враховувати цей факт. Наприклад, якщо виїзна церемонія одруження відбудеться о 16-00 у ресторані. Зазвичай прогулянка в такому випадку у молодят зранку. Це один з найбільш зручних способів замовлення автомобіля, так як відсутня РАГЦ і в кінці прогулянки автомобіль привозить молодят відразу в ресторан. Так, збори нареченої починаються зранку, близько 11-00 наречений може забирати наречену (тобто автомобіль повинен бути в 10-00 у нареченого для того, щоб встигнути його прикрасити, час на збори і на дорогу), далі прогулянка з 12-15:30, і в 16-00 парі потрібно бути в ресторані. Розрахунок часу тут дуже простий - автомобіль потрібно на 6 годин. Весь цей розрахунок умовний і багато все залежить від конкретної ситуації, але в середньому виходить саме ця цифра.

Середній час необхідний для весільного кортежу 6 годин

Отож, щоб молодята не розраховували години, не підраховували весь день кількість годин, не турбувались що вийдуть за рамки бюджету, або переберуть час, чи просто не спішили впоратись за необхідний час, наша компанія " Royal Auto - прокат весільного кортежу в Чернівцях", пропонує всі авто преміум рівня одразу на весь день, за ціною лише 4 годин. У вашому розпорядженні будуть машини від самої подачі і до ресторану, на стільки часу, скільки вам буде необхідно, тобто більше ніякої метушні, лише насолоджуйтесь вашим прекрасним днем весілля.