Весільний кортеж фото
УКР || РУС
Головна / Машини / Мікроавтобуси

Галерея микроавтобусів для гостей

Звільніть себе від зайвих турбот: оренда мікроавтобуса для гостей

Машина на весілля – обов'язковий атрибут, який необхідний як мінімум для того, щоб переїхати з гостями з Рагсу в ресторан. Крім того, молоді зазвичай дотримуються традиції і вирушають у невелику подорож по місту – заради пам'ятних знімків, спільного проведення часу в день, який просто неможливо забути.

Звичайно, молодята обирають гарні представницькі або кричущо розкішні авто, але для перевезення гостей потрібні інші авто. Тому оптимальним вибором стане мікроавтобус для гостей.

Переваги оренди мікроавтобуса

Компанія «Royal Auto» надає машини напрокат на весілля різного класу. Ми маємо великий досвід у виконанні побажань наших клієнтів, тому можемо з упевненістю сказати, що оренда мікроавтобуса на весілля – кращий варіант для організації перевезення ваших гостей.

  • Місткість таких моделей більше, ніж у легкових машин, відповідно, вам знадобиться менша кількість транспорту, і ви зможете істотно заощадити на подібних послугах.
  • Мікроавтобуси більш економічні у догляді і експлуатації, тому і вартість прокату нижче, ніж ціна авто представницького класу, кабріолета, джипа або спортивного автомобіля.
  • Зайво витрачатися на доставку гостей з одного місця в інше не має сенсу: мікроавтобуси комфортабельні, оснащені кондиціонерами та опалювальними приладами, що забезпечує необхідний клімат всередині салону в будь-яку погоду.
  • Оренда авто на весілля передбачає і послуги водіїв, які мають досвід водіння саме мікроавтобусів, добре знають дороги, пунктуальні і ввічливі.

Компанія «Royal Auto» гарантує своєчасну подачу машини і відповідальність водія перед клієнтами.

лого мерседес фотоMercedes Viano
логотип mercedes фотоMercedes Vito