Весільний кортеж фото
УКР || РУС
Головна / Машини

Галерея авто на весілля для кортежу

Оренда автомобілей на весілля: не відмовляйте собі в розкоші

Організація весільних заходів не обходиться без вибору автомобілів, необхідних для того, щоб перевозити як мінімум нареченого і наречену, а часом велике число їх друзів. Оренда машини – оптимальний вихід, який дозволяє позбавити гостей від необхідності провести за кермом півдня, а то й вечір. Щоб відзначити весілля в Чернівцях на високому рівні, компанія «Royal Auto» пропонує скористатися ефективним рішенням – взяти в прокат авто, ціни на яку будуть в рамках вашого бюджету.

Вибір авто для весілля

Щоб весільний кортеж виглядав гідно, вибирайте моделі представницького класу – комфортабельні авто з елегантним дизайном. Такі машини завжди удостоюються уваги, тому і ваше весілля Чернівці не пропустять.


Компанія «Royal Auto» пропонує такі авто в оренду:
  • Toyota Land Cruiser 200 – потужна, стильна машина, всім своїм виглядом демонструє ваш вибір в користь не тільки комфорту, але і добротної розкоші.
  • Mercedes GL 450 –витончений, але від цього не менш потужний автомобіль, який нерідко вибирають в якості авто на весілля із-за його статусу і престижності.
  • Mercedes CLS350 – аеродинамичний і стрімкий автомобіль з бездоганним дизайном, звичайно, не буде літати по дорогах, адже він створений для того, щоб пасажири могли показати свій статус.
  • Mercedes S550 говорить сам за себе: весільна машина такого класу ніколи не залишиться без уваги.
  • BMW X5 – вибір на користь прихованої могутності. Якщо ви захочете взяти в оренду машину такого типу, будьте впевнені у своїй безпеці та комфорту.

Це далеко не весь список машин, які ви можете взяти в компанії «Royal Auto» в оренду. Прокат авто «Royal Auto Чернівці» пропонує вам машини різного класу – для різного бюджету і рівня кортежу. Для численних гостей, яких необхідно доставити до РАГСУ або ресторану ви можете взяти в оренду для весілля комфортабельний мікроавтобус, для друзів, які будуть кататися з нареченим і нареченою по місту, − машину середнього класу, а для винуватців торжества підійде оренда для весілля ексклюзивного авто.

Компанія «Royal Auto» рекомендує

Оренда автомобілів знімає з вас ряд зобов'язань, тим більше що ми також можемо прикрасити обрану машину на ваш смак. Ви зможете присвятити себе своїй другій половинці, своїм гостям, або родичам, адже оренда авто в м. Чернівці передбачає і надання послуг водія.

Замовити авто онлайн на потрібну дату

Для замовлення авто заповніть дані:Ваше весілля запам'ятається на всі Чернівці